پیام تبریک دکتر خویی در پی کسب اولین مدال تاریخ ژیمناستیک ایران در بازی های المپیک
پیام تبریک دکتر خویی در پی کسب اولین مدال تاریخ ژیمناستیک ایران در بازی های المپیک

پیام تبریک دکتر خویی در پی کسب اولین مدال تاریخ ژیمناستیک ایران در بازی های المپیک

به گزارش روابط عمومی هیات ژیمناستیک مازندران ؛ دکتر خویی رئیس هیات ژیمناستیک استان ، کسب اولین مدال تاریخ ژیمناستیک ایران توسط رضا بهلول زاده در بازی های المپیک جوانان آرژانتین ۲۰۱۸ را به خانم دکتر اینچه درگاهی رئیس فدارسیون و جامعه ژیمناستیک کشور تبریک گفت.

در متن پیام دکتر خویی آمده است:
به لطف و عنایت حق تعالی امروز بار دیگر شاهد درخشش جوانان توانمند ، قهرمانان غیور و ورزشکاران مومن ایران اسلامی در رقابتی مهم و معتبر در عرصه ای بزرگ چون مسابقات المپیک جوانان هستیم که موجب اعتلا و افتخاری شیرین و دلنشین برای ملت و کشور شد.
کسب اولین مدال تاریخ ژیمناستیک ایران در بازی های المپیک جوانان توسط رضا بهلول زاده ژیمناست شایسته و خوش آتیه ایران مایه بسی مباهات و خرسندی است که موجی از شادی و سرور را در جمع جامعه ژیمناستیک کشور ایجاد کرد.
بی شک کسب این افتخار بزرگ با همت و تلاش روز افزون جامعه ژیمناستیک کشور و در راس آن مدیریت ارزشمند فدراسیون سرکار خانم دکتر اینچه درگاهی بوده است و قطعا در آینده ای نه چندان دور با توانایی های که از ژیمناست های ایران اسلامی سراغ دارم مدال های با ارزشتری در مسابقات المپیک برای کشور رقم خواهد خورد.
اینجانب از طرف خود و به نمایندگی از طرف جامعه ژیمناستیک استان مازندران این موفقیت ارزشمند را به ایشان ، خانواده محترمشان و رئیس فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی ایران سرکار خانم دکتر اینچه درگاهی تبریک عرض نموده و استمرار پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران ایران اسلامی را از خداوند متعال درخواست دارم.

علیرضا خویی
رئیس هیات ژیمناستیک استان مازندران

 

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *