پیام تبریک دکتر خویی در پی کسب سهمیه المپیک توکیو توسط کیخا
پیام تبریک دکتر خویی در پی کسب سهمیه المپیک توکیو توسط کیخا

پیام تبریک دکتر خویی در پی کسب سهمیه المپیک توکیو توسط کیخا

به گزارش روابط عمومی هیات ژیمناستیک مازندران ؛ در پی شگفتی سازی سعیدرضا کیخا ژیمناست خوب کشورمان و کسب مدال برنز ژیمناستیک ایران در جام جهانی آلمان دکتر خویی رئیس هیات ژیمناستیک استان کسب این مدال ارزشمند را به خانم دکتر اینچه درگاهی رئیس فدارسیون و جامعه ژیمناستیک کشور تبریک گفت .

در متن پیام دکتر خویی آمده است:
به لطف حق تعالی بار دیگر شاهد درخشش جوانان توانمند ایران اسلامی در عرصه های بزرگ جهانی هستیم که موجب افتخاری شیرین و دلنشین برای ملت ایران شده است.
کسب مدال ارزشمند برنز جام جهانی ژیمناستیک که در راه کسب سهمیه المپیک توسط سعید رضا کیخا قهرمان خوب کشورمان برای نخستین بار انجامیده است موجی از سرور را در جمع جامعه ژیمناستیک کشور ایجاد کرد.
این افتخار بزرگ با همت و تلاش روز افزون جامعه ژیمناستیک کشور و در راس آن مدیریت ارزشمند فدراسیون سرکار خانم دکتر اینچه درگاهی بوده است و امیدوارم در آینده ای نه چندان دور با توانایی های که از ژیمناست های خوب کشورمان سراغ دارم خبرهای خوشی را برایمان به ارمغان می آورند.
اینجانب به نمایندگی از طرف جامعه ژیمناستیک استان مازندران این موفقیت ارزشمند را به سعیدرضا کیخا ، خانواده محترمشان و رئیس فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی ایران سرکار خانم دکتر اینچه درگاهی تبریک عرض نموده و تداوم پیروزی و سربلندی همه قهرمانان ژیمناستیک ایران اسلامی را از خداوند متعال درخواست دارم.

علیرضا خویی
رئیس هیات ژیمناستیک استان مازندران

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *