دکتر یوسف نژاد ، سطح ژیمناستیک استان مازندران قابل ستایش است
دکتر یوسف نژاد ، سطح ژیمناستیک استان مازندران قابل ستایش است

دکتر یوسف نژاد ، سطح ژیمناستیک استان مازندران قابل ستایش است

به گزارش روابط عمومی هیات ژیمناستیک استان مازندران ؛ نشست صمیمی اعضای هیات ژیمناستیک استان مازندران با دکتر یوسف نژاد، عضو هیات رییسه و نائب رئیس کمیسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در دفتر هیات استان برگزار شد . 

در این نشست علیرضا خویی رئیس هیات ژیمناستیک استان مازندران با ارائه گزارشی از عملکرد ژیمناستیک استان در طول دو سال گذشته به تشریح تقویم اجرایی هیات ژیمناستیک در سال ۹۸ پرداخت .
دکتر یوسف نژاد با بیان اینکه سطح ژیمناستیک مازندران در سطح کشور و جهان قابل ستایش است و کسب مدال ها و مقام نخست هیات استان در بین هیات های ژیمناستیک کشور را اتفاق بزرگی دانست .
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ورزش را گامی مهم در جهت سلامت جامعه دانست و برای رسیدن به این امر باید سازمان های مختلف کمک کنند .
در این جلسه اعضای هیات استان مازندران با بیان اینکه استان مازندران قطب ژیمناستیک کشور به حساب می آید طرح احداث آکادمی تخصصی ژیمناستیک در شمال کشور را پیشنهاد دادند که دکتر یوسف نژاد نائب رئیس کمیسیون ورزش مجلس از این طرح استقبال کردند و اعلام کردند آماده هستند به هر نحوی برای پیشبرد این طرح همکاری های لازم را مبذول دارند .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *