خویی: ظرفیت‌ مدال آوری رشته ژیمناستیک استان مازندران نادیده گرفته نشود
خویی: ظرفیت‌ مدال آوری رشته ژیمناستیک استان مازندران نادیده گرفته نشود

خویی: ظرفیت‌ مدال آوری رشته ژیمناستیک استان مازندران نادیده گرفته نشود

رئیس هیات ژیمناستیک استان مازندران با تأکید بر وجود استعدادهای ارزشمند در استان گفت: ظرفیت‌ مدال آوری رشته ژیمناستیک استان مازندران نادیده گرفته نشود.

به گزارش روابط عمومی هیات ژیمناستیک استان مازندران ، علیرضا خویی در نشست صمیمی با دکتر علی بابایی کارنامی رئیس کمیسیون کارگری و نماینده مردم شهرستانهای ساری و میانرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ژیمناستیک استان استعدادهای فراوانی را در حوزه قهرمانی تربیت کرده و توانسته در این عرصه به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کند افزود: توجه به ورزشکاران و توسعه امکانات به آنان از مهمترین مسائلی است که باید نمایندگان مردم و مسئولین استانی به آن توجه ویژه داشته باشن.
وی افزود: ورزشکاران ژیمناستیک استان مازندران طی سال گذشته موفق شدند با کسب مدال‌های رنگارنگ نام استان را در کشور درخشان کنند و برای حفظ این جایگاه در کشور نیازمند توجه بیش از پیش مسئولان به جامعه ژیمناستیک استان است.
نشست صمیمی اعضای هیات ژیمناستیک استان مازندران( علیرضا خوئی رئیس مجید موسوی دبیر هیات استان و احسان خدادادی رئیس هیات ژیمناستیک ساری) با دکتر علی بابایی کارنامی رئیس کمیسیون کارگری و نماینده مردم شهرستان ساری در مجلس شورای اسلامی و همچنین با حضور آقایان حسینی و رضایی راد با ارائه گزارشات از فعالیتهای هیات استان به پایان رسید

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *