ژیمناستیک تقویت کننده تمامی ورزش هاست
ژیمناستیک تقویت کننده تمامی ورزش هاست

ژیمناستیک تقویت کننده تمامی ورزش هاست

دبیر هیات ژیمناستیک مازندران در مصاحبه با رسانه ورزشی پرش

اختصاصی پرش ؛ مجید موسوی دبیر هیات ژیمناستیک استان و عضو تیم ملی در مصاحبه با خبرنگار پرش گفت : از زمان شیوع ویروس کرونا فعالیت هیات تعطیل و مسابقات ، فعالیت ، اردوها و حتی آزمون ها تعطیل و کنسل شد .
وی گفت : در تیرماه سال جاری اجازه فعالیت صادر و ما با رعایت پروتکل های بهداشتی بخصوص رعایت فاصله ها توانستیم حضور در کلاس های آموزشی را عملی سازیم که پس از آن دوباره با تشدید کرونا فعالیت‌ها کنسل و به تعطیلی کلاس ها و باشگاه ها پرداختیم .
موسوی اظهار نمود ؛ ورزشکاران در اردوی تیم ملی سال ۹۹ به صورت آنلاین و از طریق کانال واتس آپ در مسابقات شرکت نمودند که در دیماه ۹۹ نمرات مشخص و اعلام خواهد گردید .
مجید موسوی عنوان کرد: ژیمناستیک یک ورزش پایه است که تمامی فاکتور ورزش‌های دیگر در ژیمناستیک قابل مشاهده است .
وی خاطرنشان کرد: ژیمناستیک مازندران همیشه در سطح کشور در اولویت قرار داشته و عضو تیم ملی و مربیان و قهرمانان ایران بوده است و همچنین در رده سنی مختلف در پسران و دختران بدون تفاوت به کسب مقام قهرمانی دست پیدا کرده است .
وی در پایان گفت : تقریباً در هر شهر یک سالن ورزشی ژیمناستیک وجود دارد و حدود ۱۶ هزار نفر ورزشکار به صورت رسمی بیمه شده اند که ما بعد از فوتبال دومین آمار بیمه شده را را در استان داریم .
وی افزود : هیات ژیمناستیک مازندران نیازمند حمایت دولتی است و از اسپانسر و مسئولین درخواست پیگیری و حداقل تجهیزات و امکانات را دارد تا با توجه به ورزشکاران خوبمان بتوانیم به اهدافمان دست یابیم.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *